Σε κλίμα κατάνυξης,σήμερα 13 Νοεμβρίου 2015 εόρτασε την ονομαστική του εορτή ο Πρωτοσύγκελος της Ιεράς Μητροπόλεως Αργολίδος Αρχιμανδρίτης π. Χρυσόστομος Μιχαλόπουλος, τελώντας την Θεία Λειτουργία στον Ιερό Ναό της ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΣ Ναυπλίου. Συμπροσευχόμενος στο Ιερό Βήμα ήταν ο Σεβασμιώτατος Μητροπολίτης Αργολίδος κ.κ. Νεκτάριος.
Μετά το πέρας της θείας Λειτουργίας ο π. Χρυσόστομος προσέφερε κέρασμα σε όλους,στο πνευματικό κέντρο του Ιερού Ναού της ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ. Να σημειωθεί πως παραβρέθηκαν πολλοί άνθρωποι από την πρώην ενορία του της Μητροπόλεως Μεγάρων για να του ευχηθούν.
![12247021_1516932011950865_4141588991670042139_n](http://newchannel.gr/wp-content/uploads/2015/11/12247021_1516932011950865_4141588991670042139_n-830x467.jpg)